
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Дървесен, Син |
| Тип продукт | Шпатула |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Дърво |
| Материал | Дърво |
| Ширина | 5 cm |
| Дължина | 28.8 cm |
| Дебелина | 0.5 cm |
| Дължина острие | 0 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |