
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Ξύλινος, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Μιστρύ |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Ξύλο |
| Υλικό | Ξύλο |
| Πλάτος | 5 cm |
| Μήκος | 28.8 cm |
| Πάχος | 0.5 cm |
| Μήκος λεπίδας | 0 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |