
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Woody, Albastru |
| Tip produs | Spatula |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Lemn |
| Material | Lemn |
| Lăţime | 5 cm |
| Lungime | 28.8 cm |
| Grosime | 0.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |