(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Покритие | Мат |
| Цвят | Черен, Корал |
| Брой | 1 |
| Материал | Полипропилен |
| Ширина | 4 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Дебелина | 3.5 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |