(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Acoperire | Matei |
| Culoare | Negru, Coral |
| Număr | 1 |
| Material | Polipropilenă |
| Lăţime | 4 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Grosime | 3.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |