(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Κάλυψη | Ματ |
| Χρώμα | Μαύρο, Κοράλλι |
| Αριθμός | 1 |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Πλάτος | 4 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Πάχος | 3.5 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |