- -6,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Червен, Корал |
| Тип продукт | Лъжица |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 8 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Дебелина | 3.5 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |