- -6,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Κοράλλι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτάλι |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 8 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Πάχος | 3.5 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |