- -6,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Rosu, Coral |
| Tip produs | Linguriţă |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 8 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Grosime | 3.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |