- -4,14 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Тип продукт | Четка за мазане |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Ширина | 5.6 cm |
| Дължина | 22.4 cm |
| Дебелина | 4 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |