- -4,14 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Четка за мазане |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Υλικό | Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 5.6 cm |
| Μήκος | 22.4 cm |
| Πάχος | 4 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |