- -4,14 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Tip produs | Четка за мазане |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Plastic, Silicon |
| Lăţime | 5.6 cm |
| Lungime | 22.4 cm |
| Grosime | 4 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |