(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Лъжица |
| Съдържание пакет | 1 x Лъжица за сервиране |
| Брой | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Ширина | 4.5 cm |
| Дължина | 29 cm |
| Дебелина | 7.1 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |