(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Linguriţă |
| Pachet de conținut | 1 x Лъжица за сервиране |
| Număr | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic, Silicon |
| Lăţime | 4.5 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Grosime | 7.1 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |