(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτάλι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Лъжица за сервиране |
| Αριθμός | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Πλαστικό, Σιλικόνη |
| Πλάτος | 4.5 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Πάχος | 7.1 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |