- -40,90 €
- Изчерпано

- Мощност: 850 W
- Капацитет на купата: 2.1 л
- Обороти на мотора: 1570 rpm
- Сменяеми остриета и приставки
- Инструмент за тесто
- Нож за нарязване
- Степен скорости: 2
- Диск за настъргване и рязане
- Функции: нарязване, настъргване, пасиране, смесване, месене
- Контроли с докосване за автоматични програми и ръчни настройки
- Технология Auto-iQ
- Части, подходящи за миялна машина
- Дължина на кабела: 1М
- Включено ръководство с рецепти
- Размери: 25 х 19.7 х 40.7 см (дължина, ширина, височина)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоари за месене, Мултифункционален диск |
| Тип | Класически |
| Основни функции | Месене, Блендер, Слайсър |
| Мощност | 850 W |
| Обороти на мотора | 1570 rpm |
| Степен скорости | 2 |
| Капацитет купа | 2.1 l |
| Височина | 40.7 cm |
| Ширина | 19.7 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Дължина на кабела | 1 м |
| Тегло | 3.6 Kg |
| Color | Черен |