- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

- Ισχύς: 850W
- Χωρητικότητα δοχείου: 2,1L
- Στροφές κινητήρα: 1570 rpm
- Εναλλάξιμες λεπίδες και εξαρτήματα
- Εργαλείο ζύμης
- Λεπίδα κοπής
- Ταχύτητες: 2
- Δίσκος κοπής
- Ψιλοκόψτε, πολτοποιήστε, κόψτε, ανακατέψτε και ζύμωστε με αυτό το πολυμίξερ
- Το χειριστήριο αφής προσφέρει αμεσότητα και άνεση για τα αυτόματα προγράμματα και τις ρυθμίσεις
- Τεχνολογία Auto-iQ
- Ανταλλακτικά κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων
- Μήκος καλωδίου: 1M
- Περιλαμβάνει βιβλίο συνταγών
- Διαστάσεις: 25x19,7x40,7cm. (μήκος πλάτος ύψος)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 850W
- Χωρητικότητα δοχείου: 2,1L
- Στροφές κινητήρα: 1570 rpm
- Εναλλάξιμες λεπίδες και εξαρτήματα
- Εργαλείο ζύμης
- Λεπίδα κοπής
- Ταχύτητες: 2
- Δίσκος κοπής
- Ψιλοκόψτε, πολτοποιήστε, κόψτε, ανακατέψτε και ζύμωστε με αυτό το πολυμίξερ
- Το χειριστήριο αφής προσφέρει αμεσότητα και άνεση για τα αυτόματα προγράμματα και τις ρυθμίσεις
- Τεχνολογία Auto-iQ
- Ανταλλακτικά κατάλληλα για πλυντήριο πιάτων
- Μήκος καλωδίου: 1M
- Περιλαμβάνει βιβλίο συνταγών
- Διαστάσεις: 25x19,7x40,7cm. (μήκος πλάτος ύψος)
Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ ζύμωσης, Δίσκος πολλαπλών χρήσεων |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Βασικές λειτουργίες | Ζύμωμα, Μπλέντερ, Slicer |
| Εξουσία | 850 W |
| Ταχύτητα μηχανής | 1570 rpm |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 2.1 l |
| Υψος | 40.7 cm |
| Πλάτος | 19.7 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 3.6 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |