- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii multiple, Discul multifuncțional |
| Tip | Clasic |
| Functii principale | Frământare, Blender, Slicer |
| Putere | 850 W |
| Rotatii motor | 1570 rpm |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate bol | 2.1 l |
| Inaltime | 40.7 cm |
| Latime | 19.7 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 3.6 Kg |
| Culoare | Negru |