- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Черен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Режещ диск |
| Тип | Кухнески уред |
| Ключови характеристики | Пулс, Система против плъзгане, Система за безопасност, Защита от прегряване |
| Основни функции | Чопър, Слайсър, Стъргане |
| Мощност | 800 W |
| Степен скорости | 2 |
| Капацитет купа | 1.5 l |
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 22 cm |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Гаранция | 24 Месеца |