- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Δίσκος κοπής |
| Ενα είδος | Συσκευή κουζίνας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σφυγμός, Αντιολισθητικό σύστημα, Σύστημα ασφαλείας, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βασικές λειτουργίες | Πολυκόφτης, Slicer, Τρίψιμο |
| Εξουσία | 800 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 1.5 l |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Βάρος | 2.7 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |