- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Negru |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Disc de tăiere |
| Tip | Bucătărie |
| Caracteristici cheie | Puls, Sistem anti-alunecare, Sistem de siguranță, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Functii principale | Chopper, Slicer, Răzuitor |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate bol | 1.5 l |
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Garanție | 24 luni |