- -11,25 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | ABS |
| Цвят | Червен |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Кухнески уред |
| Основни функции | Стъргане |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет купа | 0 l |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 26.5 cm |
| Тегло | 800 g |
| Color | Червен |