- -11,25 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | ABS |
| Culoare | Rosu |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Bucătărie |
| Functii principale | Răzuitor |
| Putere | 0 W |
| Capacitate bol | 0 l |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 26.5 cm |
| Greutate | 800 g |
| Culoare | Rosu |