- -76,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Материал на купата | Стомана |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоари за месене, Защитен капак |
| Тип | Кухнески уред |
| Ключови характеристики | Пулс |
| Основни функции | Месене, Миксер, Блендер, Разточване на тесто |
| Мощност | 2800 W |
| Степен скорости | 6 |
| Капацитет купа | 12 l |
| Капацитет на блендера | 1.5 l |
| Височина | 39 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дължина | 45 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Гаранция | 24 месеца |