- -76,69 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό μπολ | Ατσάλι |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ ζύμωσης, Προστατευτικό κάλυμμα |
| Ενα είδος | Συσκευή κουζίνας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σφυγμός |
| Βασικές λειτουργίες | Ζύμωμα, Μίξερ, Μπλέντερ, Άνοιγμα ζύμης |
| Εξουσία | 2800 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 12 l |
| Χωρητικότητα μπλέντερ | 1.5 l |
| Υψος | 39 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Μήκος | 45 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |