- -76,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Material bol | Oţel |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii multiple, Strat protector |
| Tip | Bucătărie |
| Caracteristici cheie | Puls |
| Functii principale | Frământare, Mixer, Blender, Oblic |
| Putere | 2800 W |
| Trepte de viteza | 6 |
| Capacitate bol | 12 l |
| Capacitate blender | 1.5 l |
| Inaltime | 39 cm |
| Latime | 36 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Garanție | 24 luni |