- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Кухнески уред |
| Основни функции | Блендер |
| Мощност | 1500 W |
| Степен скорости | 2 |
| Капацитет купа | 2.1 l |
| Капацитет на блендера | 1.75 l |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Гаранция | 24 месеца |