- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Bucătărie |
| Functii principale | Blender |
| Putere | 1500 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Capacitate bol | 2.1 l |
| Capacitate blender | 1.75 l |
| Inaltime | 41 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Garanție | 24 luni |