- -46,02 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Материал на купата | Стъкло |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Аксесоари за месене, Режещ диск, Тел за яйца |
| Тип | Кухнески уред |
| Ключови характеристики | Система против плъзгане, Защита от прегряване |
| Основни функции | Месене, Миксер, Блендер, Чопър, Смилане |
| Мощност | 1000 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Степен скорости | 6 |
| Капацитет купа | 5 l |
| Капацитет на блендера | 1.5 l |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 50 cm |
| Гаранция | 24 месеца |