- -46,02 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Material bol | Sticlă |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii multiple, Disc de tăiere, Sârmă de ouă |
| Tip | Bucătărie |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Functii principale | Frământare, Mixer, Blender, Chopper, Pisa |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Trepte de viteza | 6 |
| Capacitate bol | 5 l |
| Capacitate blender | 1.5 l |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Garanție | 24 месеца |