- -46,02 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό μπολ | Γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ ζύμωσης, Δίσκος κοπής, Σύρμα για αυγά |
| Ενα είδος | Συσκευή κουζίνας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βασικές λειτουργίες | Ζύμωμα, Μίξερ, Μπλέντερ, Πολυκόφτης, Άλεσμα |
| Εξουσία | 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5 l |
| Χωρητικότητα μπλέντερ | 1.5 l |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 40 cm |
| Μήκος | 50 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |