- -17,95 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бежов, Кафяв |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Класически |
| Основни функции | Смилане |
| Мощност | 500 W |
| Степен скорости | 3 |
| Капацитет купа | 7 l |
| Височина | 44 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 19 cm |
| Гаранция | 24 месеца |