- -17,95 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μπεζ, Καφέ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Κλασικό |
| Βασικές λειτουργίες | Άλεσμα |
| Εξουσία | 500 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 7 l |
| Υψος | 44 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 19 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |