- -17,95 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Bej, Maro |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Clasic |
| Functii principale | Pisa |
| Putere | 500 W |
| Trepte de viteza | 3 |
| Capacitate bol | 7 l |
| Inaltime | 44 cm |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Garanție | 24 luni |