- -66,47 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски роботи |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сив |
| Употреба | Домашна |
| Тип | Кухнески уред |
| Основни функции | Миксер, Смилане |
| Мощност | 1300/1900 W |
| Степен скорости | 6 |
| Капацитет купа | 6.5 , 1.5 l |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Гаранция | 24 месеца |