- -66,47 €
- Stoc epuizat
3 aparate electrocasnice intr-un robot multifunctional de bucatarie Royalty Line
- Cupa extrem de mare din inox cu capac - 6,5 litri - detasabila
- Recipient din sticla cu scala de masurare - 1,5 litri pentru piure, shake-uri si smoothy
- Masina de tocat cu diverse accesorii
- 6 viteze si functie PULSE - 1900W
- Indicator LED
- Capul de ridicare si mecanismul de siguranta
- Mixer de oua
- Carlig de aluat si amestecuri grele
- Baza anti-alunecare
- Dimensiuni:
Inaltime: 36 cm
Latime: 22 cm
Lungime: 39 cm
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
3 aparate electrocasnice intr-un robot multifunctional de bucatarie Royalty Line
- Cupa extrem de mare din inox cu capac - 6,5 litri - detasabila
- Recipient din sticla cu scala de masurare - 1,5 litri pentru piure, shake-uri si smoothy
- Masina de tocat cu diverse accesorii
- 6 viteze si functie PULSE - 1900W
- Indicator LED
- Capul de ridicare si mecanismul de siguranta
- Mixer de oua
- Carlig de aluat si amestecuri grele
- Baza anti-alunecare
- Dimensiuni:
Inaltime: 36 cm
Latime: 22 cm
Lungime: 39 cm
Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Gri |
| Utilizare | Intern |
| Tip | Bucătărie |
| Functii principale | Mixer, Pisa |
| Putere | 1300/1900 W |
| Trepte de viteza | 6 |
| Capacitate bol | 6.5 , 1.5 l |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Garanție | 24 месеца |