- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Γκρι |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ενα είδος | Συσκευή κουζίνας |
| Βασικές λειτουργίες | Μίξερ, Άλεσμα |
| Εξουσία | 1300/1900 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 6.5 , 1.5 l |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 39 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |