- -10,74 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Инокс, Стъкло |
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Функции | Функция Тара, Тъч срийн |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Килограм - kg, Паунд - lb |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 15 Kg |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 26.3 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Гаранция | 24 месеца |