- -10,74 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Inox, Γυαλί |
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Λειτουργία απόβαρου, Οθόνη αφής |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Κιλό - kg, Λίβρα - lb |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 15 Kg |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 26.3 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |