- -10,74 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Inox, Sticlă |
| Culoare | Argint, Negru |
| Funcții | Funcția Tara, Ţese |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Kilogram - kg, Pound - lb |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 15 Kg |
| Înălţime | 3 cm |
| Lăţime | 26.3 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Garanție | 24 luni |