- -3,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Електронна кухненска везна с максимално натоварване 10 кг. Изключително полезен при претегляне на тежки продукти. Благодарение на уникалния бял цвят, везната стои красиво във всяка кухня. Везната използва висококачествен LED дисплей. В резултат на това четенето има висок контраст и е изключително ясно. Числата изглеждат издълбани от светлина върху черната повърхност.
- Капацитет: 10 Kg
- Матура: 1 g
- Мерни единици: g, lb:oz, ml, oz
- LED дисплей
- Размер на дисплея: 5.7 см x 2.5 см
- Дисплей с висок контраст
- Размер на повърхността: 20 см х 16 см
- Платформа от закалено стъкло: 4 мм
- Индикатор за изтощена батерия и претоварване
- Ръчно и автоматично изключване
- Тарна функция
- Неплъзгащи се крачета
- Захранване: батерия 2x 1.5V (AAA)- включена
- Цвят: чисто бяло
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Бял |
| Функции | Автоматично изключване, Функция Тара |
| Употреба | Домашна |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 10 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Гаранция | 24 месеца |