- -3,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία απόβαρου |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 10 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 1 g |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |