- -3,58 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Sticlă |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Oprirea automată, Funcția Tara |
| Utilizare | Intern |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 10 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 1 g |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Garanție | 24 luni |