- -8,63 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стъкло |
| Цвят | Бял |
| Функции | Индикатор за претоварване, Автоматично изключване, Електронен контрол, Индикатор за изтощена батерия, Функция Тара, Тъч срийн |
| Необходими батерии | 3 x AAA |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 8 Kg |
| Ширина | 16.6 cm |
| Дължина | 19 cm |
| Гаранция | 24 месеца |