
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Γυαλί |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ένδειξη υπερφόρτωσης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Ηλεκτρονικός έλεγχος, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Λειτουργία απόβαρου, Οθόνη αφής |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 3 x AAA |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 8 Kg |
| Πλάτος | 16.6 cm |
| Μήκος | 19 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |