
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Plastic, Sticlă |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Indicator de suprasarcină, Oprirea automată, Control electronic, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția Tara, Ţese |
| Baterii necesare | 3 x AAA |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Pound - lb, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 8 Kg |
| Lăţime | 16.6 cm |
| Lungime | 19 cm |
| Garanție | 24 luni |