Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Бял, Черен |
| Функции | Автоматично изключване |
| Необходими батерии | 2x 1.5 V AAA |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Тегло | 0.315 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |