Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Inox |
| Culoare | Alb, Negru |
| Funcții | Oprirea automată |
| Baterii necesare | 2x 1.5 V AAA |
| Utilizare | Intern |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz |
| Precizie | 1 g |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 1 g |
| Greutate | 0.315 Kg |
| Garanție | 24 месеца |