Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2x 1.5 V AAA |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 1 g |
| Βάρος | 0.315 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |