- -4,09 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стъкло |
| Цвят | Кафяв |
| Функции | LCD дисплей, Автоматично изключване, Индикатор за изтощена батерия, Функция Тара |
| Необходими батерии | 1x CR2032 |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Паунд - lb |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Височина | 21.5 cm |
| Ширина | 1.5 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Гаранция | 24 месеца |